HAMİLELİK DÖNEMİNDE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Benimle çalışmaya karar verdiniz ve uzaktasınız o zaman online diyet için tam size göre! Mesafe olarak benden uzak olabilirsiniz ama aramızda kurduğumuz bağ ile bu uzaklığı hiç hissetmeyeceksiniz. Özellikle yaz aylarında farklı şehirlere veya ülkelere gidiyorsanız ve bana düzenli gelebilme ihtimaliniz yoksa bu konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Online diyet sisteminde, sizin için özel hazırladığım diyetler ile hamilelik dönemini en sağlıklı şekilde geçirebilmenizi, önerilen kadar kilo almanızı ve doğum sonrası fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacağım.

Eğer siz de bu süreci en sağlıklı ve doğru şekilde tamamlamak isterseniz doğru adrestesiniz. Bu yolculuğa birlikte başlamaya ne dersiniz?

Peki, nasıl?

Yapmanız gereken çok basit! Whatsapp üzerinden rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz ve programa katılabilirsiniz.

Programı satın aldıktan sonra doldurduğunuz bilgi formunu ve son 3 ay içerinde yapılmış kan tahlillerinizi bana gönderebilirsiniz.

Bilgi formundaki bilgileri de (yaş, boy, beslenme düzeni ve spor alışkanlığınızı, hastalık ve kullandığınız ilaçlar) ister Whatsapp üzerinden bana yollayın, isterseniz formu sistemden doldurabilirsiniz.

Bilgi formu ve kan tahlillerinizi inceledikten sonra size özel hazırlayacağım diyet programınız için sizinle iletişime geçeceğim. Böylece yolculuğumuz başlamış olacak.

Sonraki haftalarda kilo kontrolünüzü takip ederek, diyet değişimlerinizi yapacağım. Hedefinize ulaşırken atacağınız adımlarla sağlığınızı korumanıza yardımcı olacağım.

Herhangi bir sorun olduğunda veya kafanıza takılan herhangi bir soru işaretinizde benimle gün boyu Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

HEMEN SATIN ALIN