merhaba-sayfasi-2

Merhaba,

Sizlerin hayatlarına dokunarak sağlıklı beslenmeniz için beraber atacağımız adımlar sizin hastalık risklerinizi kaldırmada ve sağlığınıza tekrar kavuşmanızda çok önemlidir.

18 yıllık mesleki tecrübelerimi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşarak adım adım ilerlemede ve motivasyonunuzu sağlamada yanınızda olacağım.

Atacağımız en önemli adım sağlıklı beslenme kapsamında doğal beslenmeye geçmek olup, işlenmemiş ve katkısız ürünleri hayatımıza entegre etmek olacak. Görüşmelerimde bu besinlerin etkilerini sizlerle detaylı şekilde paylaşacağım.

Öğün atlamamayı, aç kalmamayı, su içmeyi, egzersizi yaşamımıza adapte etmeyi yavaş yavaş emin adımlarla yaşam tarzınız haline getireceğiz.

Sürece eşlik eden hastalıklarınız varsa buna uygun beslenme programı düzenleyerek hastalığınızın olumsuz etkilerini ortadan kaldırıp daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlayacağım.

Stres veya duygusal durumlarınızda, duygu durumunuzun sizi ele geçirmenize izin vermeden hayatınızın kontrolünün tamamıyla sizde olmasını sağlayacağız.

Tüm bu süreçlerde size alternatif öneriler sunarak motivasyonunuz sağlamak için yanında olacağım.

Hazırsanız artık beklemeyin,  sizinle de bu sürece başlayalım.

 

Sevgiler

Meltem Yaman Onmuş