Elbette en önemli sebep her zaman sağlıklı bir yaşama sahip olmak. Bizde ilk sıraya sağlığı, ikinci sıraya iyi hissetmeyi aldık. 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren üç ay içinde 10 kilo verdim. Verilen kiloların fazlalığı değil, doğru beslenme alışkanlığına geçiş süreci sizlerin de görmekte olduğu görüntüye kavuşturdu beni. Bu süreçte birlikte çalıştığımız Form Studio sahibi Sevgili Yrd.Doç.Dr. Diyetisyen Meltem Yaman Onmuş’a çok teşekkür ederim. Sadece yazmış olduğu isabetli diyet listeleri için değil tabi ki, güleryüzü ve sağladığı yüksek motivasyon için de 😊 Durmayın! Haydi Form Studio’ya gelin. Meltem Yaman Onmuş’la kurtulun kilolarınızdan 😊

Danışan Yorumları

Özlem Bakşi

Meltem hanım ile tanışmamıza ve çalışmaya başlamamıza bir arkadaşım vesile oldu. Daha önce de diyetisyen hekimlerimize danışan olarak başvurmuştum. Bana yemek listesi ile yediklerimi yazacağım bir çetele verip yollamışlardı, oysa daha ilk görüşmede Meltem hanım 1 saati aşkın bir sürede, neyi nasıl, ne zaman ve en önemlisi neden yiyeceğimi anlatmaya başladı ve her görüşmede bu bilgilere yenilerine ekleyerek sağlıklı beslenmeyi bir dr değil de bir arkadaş, aileden biri ile sohbet havasında anlattı. Kaçamak yemek ya da alkol alımı olmadı mı oldu tabi ki, ama sağolsun hoşgörüsü ve fikirleri ile bunları da tolere edebildim. Tip 2 diyabet olan birisi olarak 2 ayda 10 kiloyu rahatlıkla verdim, en güzeli de bütün kan şekeri ve karaciğer değerlerim olması gerektiği değerlere geldiler. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Danışan Yorumları

Cenk Ünsal
Damla

Meltem’i sekiz yıldır tanıyorum. O benim beslenme uzmanım olmasının yanı sıra artık hem en iyi arkadaşım, hem ablam😊 Onun desteği ve gözetimi altında çok başarılı sonuçlar alarak yaklaşık 30 kilo verdim. Bunu da Meltem sayesinde başardığımı çevremdeki insanlara gururla söylerim. Fazla kilolardan kurtulmanın ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmenin adresi neresi diye sorarlarsa tabi ki Meltem Yaman Onmuş derim. Her şey için çok teşekkürler. Seni çok seviyorum.

Danışan Yorumları

Damla
Damla Gülenler

Yıllarca başaramadığım, spor da dahil olmak üzere her yolu deneyip bir türlü veremediğim kilolarımı vermemi sağlayan sevgili Sayın Meltem hocama çok şey borçluyum. Herşeyden önce güleryüzü, hoşgörüsü ve anlayışı gerçekten takdir edilecek düzeyde bir doktor. 12.5 kiloyu onun destek ve sabrıyla, bana verdiği huzur ve güvenle vermeyi başaracağımı ilk günden anlamıştım.

Bir yıl boyunca bana verdiğiniz çaba, destek ve anlayışınız için çok ama çok teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum. Sevgiler Sayın Meltem hocam.

Danışan Yorumları

Ayşegül Akkoç

Veremem dediğim tam 15 kiloyu Meltem hanımın pozitif enerjisi ile hiç sıkılmadan aç kalmadan hatta artık daha fazla yiyemeyeceğim diyerek verdim. İnanılmaz enerjisi, sabrı ve motivasyonu ile sağlığıma da kavuştum. İyi ki varsınız.

Danışan Yorumları

Hanzade Demirel

Ben yıllardır çok yavaş çalışan metabolizmaya sahip biri olarak kilo vermek adına pek çok yöntem denedim. Bir türlü başarılı olamayınca da pes etmiştim, taa ki Meltem hanıma gelene kadar. İyi ki gelmişim; sıcak, sevecen, halden anlayan, işini iyi bilen biri. Zaman zaman benden daha çok çaba sarfederek gülen yüzü ile asla pes etmeme izin vermedi ve sonuç çok güzel oldu. Hedefe doğru devam ediyoruz. İyi ki varsın. Çok teşekkürler.

Danışan Yorumları

Özlem Karaöz