BEBEKLER ve ÇOCUKLAR İÇİN BESLENME DANIŞMANLIĞI

Benimle çalışmaya karar verdiniz ve uzaktasınız o zaman online diyet için tam size göre! Mesafe olarak benden uzak olabilirsiniz ama aramızda kurduğumuz bağ ile bu uzaklığı hiç hissetmeyeceksiniz. Özellikle yaz aylarında farklı şehirlere veya ülkelere gidiyorsanız ve bana düzenli gelebilme ihtimaliniz yoksa bu konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Online diyet sisteminde, sizin için özel hazırladığım diyetler ile bebek ve çocuğunuzun sağlıklı şekilde büyüme ve gelişmesini, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmasını ve pek çok hastalıktan korunmasını birlikte sağlayacağız.

Eğer siz de bu süreci en sağlıklı ve doğru şekilde tamamlamak isterseniz doğru adrestesiniz. Bu yolculuğa birlikte başlamaya ne dersiniz?

Peki, nasıl?

Yapmanız gereken çok basit! Whatsapp üzerinden rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz ve programa katılabilirsiniz.

Programı satın aldıktan sonra doldurduğunuz bilgi formunu whatsapptan bana gönderebilirsiniz.

Bilgi formunu inceledikten sonra bebeğiniz veya çocuğunuz için özel hazırlayacağım diyet programınız ile sizinle iletişime geçeceğim. Böylece yolculuğumuz başlamış olacak.

Herhangi bir sorun olduğunda veya kafanıza takılan herhangi bir soru işaretinizde benimle gün boyu Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

HEMEN SATIN ALIN